افزایش میل جنسی زنان و مردان با دمنوش، عرقیات و روغن های گیاهی

در این نوشته سعی داریم درباره ی افزایش میل زنان و بهترین دمنوش برای نعوظ و راههای رسیدن به اون مطالبی رو بنویسیم تا پایان متن با ما باشین:

داشتن رابطه ی جنسی درست وسالم بخش مهمی از زندگی زناشوییه که اگه درست و کامل باشه خیلی از مشکلات موجود در بین زوجین رو حل و فصل می کنه. این روزا کمبود میل جنسی مشکل شایعی ما بین زن و شوهرا شده و خیلی از اونا با این مشکل دست و پنجه نرم می کنن.

میل جنسی با دلایل زیادی از بین می ره، خستگی روزانه، استرس های پی در پی، افسردگی، مصرف الکل، مصرف داروهای شیمیایی، تغییرات هورمونی و تغییرات سطح تستوسترون.

سرد مزاجی در روابط زناشویی مشکلی جدیه و پیش زمینه ی اختلافات زیادی رو فراهم می کنه، طبق آمارهای اعلام شده بیشترین میزان جدایی و طلاق بین زن و مرد مختص به همین مشکلات جنسی و سرد مزاجی هاست. اکثر زوجین دنبال راهی برای حل این مشکل هستن.

در گذشته برای افزایش میل جنسی از داروهای گیاهی و دمنوش های زیادی استفاده می کردن، با پیشرفت علم پزشکی مصرف داروهای گیاهی کمتر شده و مردم بیشتر به مصرف داروهای شیمیایی و مکمل های اونا روی آوردن، اما همیشه این داروهای شیمیایی موثر نیستن و ممکنه عوارضات حطرناکی به دنبال داشته باشه.

یک مقاله مرتبط و مفید
روغن شترمرغ برای تحریکات زنانه و درمان پوست و مو

بر طبق آماری که یک موسسه با تحقیقات بر روی مشکلات جنسی اعلام کرده مردم برای رفع مشکلات جنسی و تقویت میل جنسی بیشتر از گیاهان دارویی و روشهای سنتی استفاده می کنن. مدتیه مردم به روال قدیمی برای رفع انواع بیماری ها و مشکلات بازهم از داروهای گیاهی و انواع دمنوش ها استفاده می کنن.

برای حل مشکلات جنسی و سرد مزاجی روش های زیادی هستن که زوجین می تونن ازش استفاده کرده و تنش های موجود رو کاهش بدن، کمی تغییر در سبک زندگی و رژیم غذایی تا حد زیادی می تونه این مشکل رو رفع کنه غیر از این روش ها، گیاهان و دمنوش هایی هم مورد استفاده قرار می گیرن که در زیر بصورت مختصر اونا رو براتون تشریح می کنیم.

افزایش میل جنسی با دمنوش ها

کاهش استرس برای افزایش میل جنسی

استرستون رو کاهش بدین و از محیط های پر استرس دوری کنین، مطالعات نشون دادن که وجود استرس می تونه محرکات جنسی رو کاهش بده و بر کیفیت میل جنسی طرفین تأثیرات منفی بذاره.

برای دوری از استرس می تونین راههایی رو امتحان کنین، مثلا چند بار در روز بصورت چند دقیقه ای تنفس عمیق داشته باشین، ریلکسیشن کنین و از ورزش هایی همچون یوگا و حرکاتی که به آرام سازی بدنتون کمک می کنن، استفاده کنین.

ارتباط صحیح زوجین برای افزایش میل جنسی

اگه در روابطتون با همسرتون مشکلی دارین، یا اگه حرفای نگفته ای هست که باهم بودنتون رو دستخوش تغییر کرده سعی در برطرف کردن اون داشته باشین، نشستن و صحبت کردن زوج ها نه تنها مشکلات رو برطرف می کنه بلکه باعث احساس صمیمیت بیشتر ما بین زوجین می شه.

با شریک زندگیتون صحبت کنین، ارتباطات نزدیک و صمیمی داشته باشین، در نهایت اگه دیدین که مشکلات اونقد جدی شدن که با بحث کردن در موردشون رفع نمی شن حتماً با مراجعه به مشاور زوج درمانی کنین.

یک مقاله مرتبط و مفید
روغن بنفشه برای سلامت روان و تقویت میل جنسی

ورزش برای افزایش میل جنسی

سعی کنین در طول روز تحرک داشته باشین، اگه در خانه هستین حرکات سبک ورزشی انجام بدین یا حداقل ساعتی رو به ورزش کردن در باشگاه ها یا اماکن تفریحی ورزشی داشته باشین.

ورزش می تونه به تقویت حس، آرامش و حتی میل جنسی تون کمک کنه، اگه اضافه وزن داشته باشین و بخاطر چاقی با مشکلات جنسی مواجه شدین با ورزش کردن سعی در کاهش وزنتون داشته باشین.

غذاهای تقویتی برای افزایش میل جنسی

تغذیه ی درست و مقوی می تونه بر روال جنسی تون تأثیرات زیادی داشته باشه، برای افزایش میل جنسی تون می تونین از غذاهای مقوی استفاده کنین. غذاهای زیادی وجود دارن که می تونین با گنجوندن اونا در رژیم غذاییتون به طور طبیعی میل جنسی تون رو افزایش بدین.

کرفس حاوی هورمون های زیادیه که می تونه میل جنسی تون رو تقویت کنه، مواد غذایی پر از روی، مانند میگو، بادمجان، خرما و موارد زیاد دیگه ای که هورمون و قدرت جنسی رو بالا می برن می تونه در افزایش میل جنسی نقش مهمی داشته باشه، در میان خشکبار هم آجیل به دلیل داشتن اسیدهای چرب می تونه مفید واقع بشه.

دمنوش گیاهی افزایش میل زنان و بهترین دمنوش برای نعوظ

داروهای گیاهی زیادی هستن که به دلیل داشتن تأثیر روی میل و قوای جنسی مورد استفادن و مصرف اونا چه به صورت دمنوش و چه بصورت مستقیم می تونه تأثیرات زیادی روی افزایش میل جنسی داشته باشه.

دمنوش دارچین برای افزایش میل جنسی

دارچین گیاهیه که از گذشته برای خواص زیادش کاربردهای گوناگون و زیادی داشته و برای رفع خیلی از مشکلات استفاده می شده. یکی از خواص دارچین گرم بودن اونه، دارچین به دلیل داشتن طبع گرم می تونه شهوت رو بالا برده و میل جنسی زوجین رو بالا ببره.

دارچین رو هم بصورت سالم و هم بصورت پودر شده دم کنین و یا در غذاهاتون ازش استفاده کنین تا تأثیرات چشمگیر اون رو مشاهده کنین.

دمنوش دارچین برای افزایش میل جنسی

دمنوش گزنه برای افزایش میل جنسی

همه ی ما از گزنه چیزی جز خارش پوست و التهاب چیزی به یاد نداریم ولی باید بگم همین گیاه خارش آور می تونه کمک زیادی به تقویت میل جنسی بکنه.

یک مقاله مرتبط و مفید
رفع علایم یائسگی با دمنوش، عرقیات و روغن های گیاهی

ترکیبات گیاهی موجود در برگ گزنه می تونه سطح تستوسترون بدنتون رو بالا ببره و باعث افزایش میل جنسی در طرفین بشه. هرچه سطح تستوسترون در بدن بالا باشه میل به برقراری رابطه در میان زوجین بیشتر می شه.

دمنوش گزنه برای افزایش میل جنسی

دمنوش زعفران برای افزایش میل جنسی

زعفران در بهبود گردش و جریان خون نقش مهمی داره و گردش خون هم باعث گرم شدن بافت ها و افزایش احساسات می شه. در خانم ها باعث تحریک بافت رحم می شه.

زعفران بخاطر خاصیت گرم کنندگی باعث تحریک نعوظ در مردان شده و مصرف مداوم اون روی کیفیت رابطه تأثیر مثبت می ذاره، بخاطر همین خواص می تونه تمایلات جنسی رو تحریک کنه و روی کیفیت روابط جنسی دوطرف تأثیر چشمگیری داشته باشه.

دمنوش زعفران برای افزایش میل جنسی

دمنوش جینسینگ برای افزایش میل جنسی

گیاه جنسینگ با تغییرات دوپامین در مغز باعث افزایش میل جنسی می شه. جینسنوزید موجود در گیاه جینسینگ به عنوان محرک میل جنسی شناخته می شه و گفتن که حتی بر نعوظ مردان تاثیر داشته و باعث تسهیل در نعوظ می شه.

استفاده ی روزانه یک فنجان از دمنوش جنسینگ می تونه افزایش میل جنسی رو به دنبال داشته باشه. در طب چینی برای رفع مشکل نعوظ مردان و کم میلی زنان پیشنهاد می شه که در طول روز 2 یا 3 فنجان دمنوش جینسینگ میل کنن.

دمنوش جینسینگ برای افزایش میل جنسی

استفاده ازعرقیات گیاهی برای افزایش میل جنسی زنان و شهوت مردان

عرقیات گیاهی هم یکی از گزینه های افزایش میل جنسی به شمار می رن، نمونه هایی از اونا به شرح زیرن:

عرق گزنه برای افزایش میل جنسی

گیاه گزنه سرشار از ترکیباتیه که باعث افزایش تستوسترون می شن و چون عرق عصاره ی خالص گیاهه این ترکیبات رو به صورت کامل در خودش داره. بر طبق نتایج پژوهش های محققان آلمانی که در سال ۱۹۹۷ به دست اومده، هر چه میزان تستوسترون در حال گردش بدن بالا باشه میل شما به برقراری رابطه ی جنسی با شریک زندگی تون هم افزایش پیدا می کنه.

عرق گزنه

عرق دارچین برای افزایش میل جنسی

عرق دارچین افزایش قدرت بدنی رو بالا برده و خستگی رو رفع می کنه. بر همین اساس شور و نشاط جنسی در شرایط آرامش هم افزایش پیدا می کنه. غیر از مورد گفته شده، دارچین مانند محرک استروژن عمل کرده و برای همین هم به افزایش میل جنسی خانم ها کمک بیشتری می کنه.

عرق دارچین

استفاده از روغن های گیاهی برای افزایش میل جنسی زنان و میل جنسی مردان

مجموعه ای از روغن های گیاهی هم هستن که خواص بالا برندگی میل جنسی دارن، بیشترین خواص رو روغن های ذکر شده در ادامه دارن:

یک مقاله مرتبط و مفید
خواص عرق چهل گیاه برای سیستم گوارش، بیماری های زنان و خواص دیگر

روغن آووکادو برای افزایش میل جنسی

روغن میوه ی آووکادو سرشاراز ویتامین E یه که خواص آنتی اکسیدانی، پتاسیم و ویتامین B6 رو در خودش داره، این ترکیبات علاوه بر تقویت افزایش میل جنسی و رفع اختلال نعوظ در پیشگیری و به تاخیر انداختن بیماری های قلبی و بهبود جریان خون هم موثرن.

مردانی که مبتلا به بیماری های قلبی هستن، دو برابر دیگران دچار اختلالات نعوظ می شن، آنتی اکسیدان ها و ترکیبات موجود در این روغن به رفع و حتی جلوگیری از این بیماری ها می پردازه.

روغن میوه ی آووکادو رو می توان به طرق مختلفی استفاده کرد. می تونین اون رو به صورت سرد به سالادها یا اسموتی هاتون اضافه کنین و همچنین برای پخت و پز، کباب کردن یا پختن نیز می تونین از اون استفاده کنین.

روغن آووکادو

روغن تخم کدو برای افزایش میل جنسی

ویتامین B موجود در عصاره ی روغنی تخم کدو، برای بهبود گردش خون بسیار مفیده.هنگام مبتلا به اختلال نعوظ، مردان باید مکمل‌هایی برای افزایش ویتامین B مصرف کنن، چون این ویتامین موجب گردش خون بهتر شده و در نتیجه برای سلامت کل بدن از جمله اندام تولید مثل مردان اهمیت زیادی داره، این ویتامین همچنین به جلوگیری از اختلال نعوظ پرداخته و از بین بردن اون کمک زیادی می‌کنه.

برای میزان و نحوه ی مصرف روغن تخم کدو شما می تونین روزانه طی ۳ نوبت و هر بار به میزان ۱۰ قطره از این روغن رو میل کنین. شما می تونین اون رو روی سالاد و غذاها بریزین.

روغن تخم کدو

روغن کنجد برای افزایش میل جنسی

روغن کنجد غیر از خواص تسکین دهنده ای که برای تقویت آرامش و درنهایت افزایش میل جنسی داره، مقادیر زیادی خواص آفرودیازیک داره که به تقویت نیروی جنسی و شور و نشاط برای برقراری رابطه ی جنسی در آقایان می پردازه.

از روغن کنجد می شه به طور مستقیم به عنوان جایگزینی برای سایر روغن های پخت و پز استفاده کرد. این روغن رو می شه به عنوان ماده ی ماساژ روی پوست و مو هم استفاده کرد. می تونین این روغن رو روی سالاد، یا برای مزه دار کردن گوشت و مرغ هم استفاده کرد.

روغن کنجد

2 دیدگاه برای “افزایش میل جنسی زنان و مردان با دمنوش، عرقیات و روغن های گیاهی

  1. احمد محبی گفته:

    سلام‌ علیکم دمنوشهاییکه برای تقویت میل جنسی و نعوظ مفید و موثر هستند (دارچین ، میخک ، جیسینگ، زعفران ، گزنه و غیره ) را دارید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.