خرید عمده سبزی خشک، سبزی خشک فله، سبزی خشک انبوه و صادراتی | کا اچ پرو

خرید سبزی خشک عمده و جزئی

فروش عمده با تضمین بهترین کیفیت و قیمت نیز موجود است، برای خرید سبزی خشک از دایره سبز رنگ پایین اقدام کنید.

کیفیت فدای قیمت نمی شود.

ارزان بودن هیچ قیمتی بی دلیل نیست، البته در مجموع بنا به دلایلی ما با قیمت مناسب تری سبزی خشک های خود را تهیه می کنیم، برای مثال در کارگاه های ما در خراسان جنوبی، هزینه ها به صرفه تر است یا نیروی انسانی ارزان تری در اختیار داریم. اما این موضوعات از کیفیت سبزی خشک هایمان کم نمی کند، بلکه دایما طبق پروتکل های بهداشتی در مسیر افزایش کیفیت قدم بر می داریم.

یک مقاله مرتبط و مفید
خرید عمده عناب و جزئی

جدول قیمت سبزی خشک ها در مقیاس عمده (زمستان 99)

قیمت به توماننوع سبزی خشک (کیلویی)
29000پیازچه
77000ترخون
67000جعفری
87000خلال پیاز
53000سبزی خشک آش
53000سبزی خشک پلو
53000سبزی خشک قورمه
53000سبزی خشک کوکو
67000شنبلیله
73000شوید
63000گشنیز
87000نعناع
135000گوجه خشک
82000سیر خشک
80000مرزه
52000اسفناج
55000تره

اگر سبزی خشک نیاز دارید، برای اینکه صاحب رستوران هستید، یا صادرات می کنید، یا به هر نحوی سروکارتان با سبزی خشک است، جای درستی آمدید، ما بهترین و بهداشتی ترین کارگاه سبزی خشک را برای سفارش مشتریان عزیزمان آماده کرده ایم.

اگر می خواهید در مورد ما، روند کاری و لیست قیمت بیشتر بدانید

کافی است اینجا کلیک کنید.

ما می توانیم با برند شما در شکیل ترین بسته بندی ها برایتان سبزی خشک آماده کنیم. شاید نیاز داشته باشید که سبزی خشک را به صورت فله ای یا انبوه بخرید، در این صورت آماده هستیم تازه تازه برایتان پاک و خشک کنیم.

بعضی از مشتریان برای مثال فقط برگ های سبزی را می پسندند، ما به آنها فقط برگ سبزی بدون ساقه را تحویل می دهیم. در مجموع آماده همکاری با شما طبق نیازهایتان هستیم.

در زندگی امروز به دلایلی، از جمله کمبود وقت، در دسترس نبودن به موقع مواد اولیه و فصلی بودن بسیاری از سبزیجات برای تهیه غذاهای مختلف بعضی از خانم‌ها سعی می‌کنن تا مواد موردنیاز غذاهای خودشان رو به صورت خشک شده ی صنعتی و آماده خریده و یا در منزل نگه‌داری کنن. یکی از این موارد سبزی خشک هست که در زیر به توضیحاتی راجب به اون می پردازیم:

سبزی خشک چیست؟

سبزی خشک همان سبزی ای هست که روزانه بسیاری از افراد بصورت خام و یا همراه با غذا مصرف می کنن، به عبارت دیگه سبزی خشک مجموعه‌ای از سبزی‌های خوراکی هستن که در تهیه غذاهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته و غذاهای شما رو خوشمزه تر می‌کنه. انواع سبزی‌ها رو معمولاً در فصل‌هایی از سال که بصورت متداول زیاد بوده و مصرف می شن با روش‌های مختلفی تبدیل به سبزی خشک می‌کنن.

یک مقاله مرتبط و مفید
انواع سبزی خشک و موارد مصرف آنها

سبزی‌های خشک استفاده‌های زیادی دارن و در غذاهای مختلفی استفاده می‌شن، با توجه به خشک شدن اونا مزایای زیادی رو می تونن دارا باشن.

سبزی خشک

چرا خرید سبزیجات خشک؟

احتمالاً از خودتون می پرسین که چرا باید برای خرید سبزی خشک اقدام کنیم؟ خوب بذارین یکم توضیح بدیم:

می شه گفت تنوع و فراوانی سبزی خشک ها به نسبت سبزی های تازه بیشتر بوده و می تونین در هر فصلی از سال باشین اون رو به کار ببرین. مورد دوم در مورد موندگاری سبزی هست، سبزی خشک ها معمولاٌ به دلیل خشک بودن و از بین رفتن قسمت های اضافه بیشتر از سبزیجات تازه عمر کرده و موندگاری بیشتری دارن.

مورد بعدی می تونه در دسترس بودن سبزی خشک ها باشه، می تونین هر وقت که لازم داشتین، سبزیجات خشک رو از فروشگاه های مختلف (فیزیکی و آنلاین) تهیه کنین. در مورد ترکیبات، ویتامین ها و مواد معدنی هم بگیم که همه ی ترکیبات، مواد معدنی و ویتامین های موجود در سبزی تازه در سبزی خشک هم وجود داره و به راحتی می تونین ازش بهره ببرین.

مورد نهایی و مهم اینه که استفاده از سبزی خشک خیلی راحت هست، شما برای مصرف سبزی تازه نیاز به تمیز کردن کردین ولی برای مصرف سبزی خشک بدون هدر دادن وقت می تونین به تهیه ی غذاتون بپردازین، در ضمن سبزی های خشک شده دارای قیمت مناسب تری از سبزیجات تازه هستن.

ترکیبات سبزیجات خشک

در تهیه ی سبزیجات مختلف، ما از بهترین سبزیجات تازه ی موجود در بازار استفاده می کنیم و با روش های طبیعی در صدد خشک کردن اونا بر میایم، برای سبزیجات ترکیبی مانند سبزی قورمه، سبزی کوکو، سبزی آش و …. از بهترین نمونه های سبزیجات استفاده کرده و بعد از خشک کردن اونا رو ترکیب می کنیم.

سبزیجات خشک را از کجا برایتان تهیه و ارسال می‌کنیم؟

اکثر سبزیجاتی را که خشک می کنیم به صورت تازه از مزرعه خریده و بدون کوچکترین ناخالصی اونا رو تمیز کرده و بعد از خشک کردن بسته بنری می کنیم، ممکنه بعضی از سبزیجات رو اون مزرعه نداشته باشه، بنابراین در بازار گشته و بهترین نمونه ی سبزیجات موجود در بازار رو پیدا می کنیم.

یک مقاله مرتبط و مفید
خرید میوه خشک عمده و جزئی

خرید سبزیجات خشک برای چه کسانی مناسب است؟

معمولاً کسانی که در طول روز مشغله ی زیادی دارن، برای آشپزی و تهیه ی غذا با مشکل کمبود وقت مواجه می شن، پخت غذا و به کاربردن سبزیجات تازه در اونا زمان گیر و خسته کننده ست، باید سبزی ها رو تمیز کنین، شستشو بدین، رطوبتش رو بگیرین و بعد استفاده کنین.

خانم های شاغل، کسانی که در گیر کارهای غیر از خونه داری هستن، رستوران ها، کافه ها و مکان هایی که وقت کافی برای استفاده از سبزیجات تازه رو ندارن به راحتی می تونن از سبزیجات خشک شده استفاده کنن، برای خرید سبزی خشک عمده با ما تماس بگیرین.

شما می‌توانید خودتان سبزی خشک را در خانه تهیه کنید، اما:

ناگفته نمونه شما می‌تونین خودتون سبزیجات مد نظرتون رو از بیرون خریده، در خونه خشک واستفاده کنین و یا برای غذاهای ترکیبی آماده کنین، ولی باید بگیم که تفاوت سبزی خشک های ما با اونی که شما از بازار تهیه می‌کنین یا در خونه خشک می کنین در اینه که:

مجموعه ی ما، مواد اولیه رو، مستقیم از مزرعه های سبزی می‌خریم و شما ممکنه با چند دست از یک بازاری خرید کنین.

ما همیشه برای تهیه ی محصولاتمون از مواد اولیه تازه استفاده می کنیم، یعنی سبزیجات تازه رو خریداری و بر طبق سفارش، به صورت تازه خشک کرده و بسته‌بندی می‌کنیم، اما شما ممکنه سبزیجاتی بخرین که از تولید اون زمان زیادی سپری‌شده است.

ما محصولی کاملا بهداشتی و با کیفیت در اختیارتون می ذاریم، هنگام تمیز کردن کاملا اونا رو شستشو داده و گل و ناخالصی های اونا رو می گیریم، حال آنکه در بازار بسیاری از سبزی خشک های آماده داخل بسته بندی خاک و ناخالصی زیادی دارن.

مجموعه ی ما در منطقه‌ای فعالیت می‌کنه که هزینه‌های تمام‌شده اعم از منابع، نیروی انسانی و … به او کمک می‌کنن محصول باکیفیت‌تر و ارزان‌تری تولید بکنه، حال‌آنکه مجموع خرید شما ممکنه بهای تمام‌شده بیشتری داشته باشه.

یک مقاله مرتبط و مفید
خرید زعفران از کشاورز

مجموعه ی جواهر سعی در کارآفرینی و اشتغال داره. شما با خرید محصولات جواهر به توسعه کارآفرینی و اشتغال کمک می‌کنین.

در مورد مشتریان سبزی خشک های مان برایتان بگوییم.

سبزی خشک هایی که در سایت جواهر، اکنون عرضه می‌شن، مشتریان پروپاقرصی در شمال تهران دارن، ما در این مورد اصلاً بزرگنمایی نمی‌کنیم، اگه به بهترین فروشگاه های سعادت‌آباد و نیاوران سری بزنی، حتماً با سبزی خشک های ما روبرو می‌شین، فقط نکته‌ای که وجود داره اینه که، فروشگاه ها دوست ندارن بگن این سبزی ها رو خودشون تهیه نکرده‌اند.

آن‌ها با این سبزی ها که به سفارش خودشون بدون برچسب ما تهیه می‌شه، دل مشتریان سرسخت خود رو به دست میارن. پس توصیه می‌کنیم حتماً یک‌بار از سبزی خشک هایی که براتون تدارک دیده‌ایم استفاده کنین، بدین ترتیب متوجه صداقت گفتارمان می‌شین.

جالبه بدونین خیلی از فروشگاه های بزرگ در تهران و شهرستان های بزرگ از سبزی خشک های ما استفاده می کنن و ما سبزیجات خشک بسیاری از عمده فروشی های بازار رو تامین می کنیم، همچنین ما مشتری‌های خوش‌ذوقی از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس هم داریم که به سبزی خشک های ما ابراز علاقه کرده‌اند.

نحوه مصرف سبزی خشک ها را بخوانید:

سبزیجات خشک شده کاربردهای زیادی دارن و از زمان های گذشته برای استفاده های گوناگون خوراکی، دارویی و حتی پزشکی و بهداشتی مورد استفاده بوده و هنوز هم مصرف می شن. تعدادی از موارد استفاده ی اونا رو براتون می نویسیم:

 • در طبخ غذا و سرو سالاد استفاده می شوند.
 • بصورت پودر شده آماده و از آنها چای، دمنوش و حتی بصورت خمیر پماد و مرهم درست می شوند.
 • در تهیه ی ترشی جات، چیپس ها و فرآورده های خشک غذایی استفاده می شوند.
 • برای خوشمزه کردن انواع سوپ از آنها استفاده می شود.
 • در تهیه ی نان های صنعتی و خانگی کاربرد متنوعی دارند.
 • در تهیه ی سس های مختلف انواع سبزیجات خشک شده استفاده می شوند.
 • در ساخت انواع فرآورده های دارویی و بهداشتی مانند خمیر دندان، شربت های مختلف و … استفاده می شوند.
 • و ………
یک مقاله مرتبط و مفید
خرید زرشک عمده

این‌قدر “ما “گفتیم، درباره ما بیشتر بدانید

ما یک گروه حرفه‌ای و آموزش‌دیده هستیم که می‌خواهیم طعم و لذت تجارب خودمون رو با شما شریک بشیم، سپس دوست داریم به‌واسطه خدماتی که برای شما انجام می‌دهیم برای خود و همکارانمان درآمدزایی کنیم، امیدواریم مشتری راضی، خشنود و علاقه‌مند محصولاتمان باشید.

 از اینکه توانسته‌ایم شمارو تا اینجای متن پای گوشی یا رایانه‌تان نگهداریم، به خود افتخار می‌کنیم. مجموعه جواهربرای کارآفرینی، ایجاد ارزش‌افزوده و رضایت مشتریان در ایران و خارج از آن تأسیس‌شده است.

خرید سبزی خشک

برای خرید سبزی خشک، فهرستی از کاربردی ترین اونا رو در ادامه آورده‌ایم، هرکدام رو که مایل هستین می‌تونین انتخاب کنین. بعضی از سبزی ها رو به‌واسطه مهم‌ترین کارایی‌شان، مشخص کرده‌ایم، در همین سایت، برای هرکدام از سبزی ها، کلیه مشخصات و خواص اونا ذکرشده است. خیلی راحت سبزی خشک موردنظرتون رو انتخاب کنید، در مرحله بعد آدرس پستی‌تان رو بنویسید و به درگاه بانکی متصل شوید.

انواع سبزی خشک:

 • آویشن خشک کوهی
 • برگ چغندر خشک
 • ترخون خشک
 • تره خشک
 • جعفری خشک
 • ریحان خشک
 • شنبلیله خشک
 • شوید سرگل خشک
 • شوید پلویی خشک
 • کرفس خشک
 • گشنیز خشک
 • مرزه خشک
 • نعناع خشک

بعد از خرید خشک سبزی چه اتفاقی می‌افتد؟

بعدازاینکه شما سفارش دادید، ما متوجه می‌شویم یک نفر علاقه پیداکرده محصولات جواهر را آزمایش کند، خیلی خوشحال می‌شویم. سریعاً دست‌به‌کار می‌شویم و بر طبق سفارش ترکیبات موردنظر را بررسی می‌کنیم.

بعد آن‌ها را همان روز باید به‌صورت تازه خشک‌کنیم، سپس آن‌ها را به نسبتی که خودمان می‌دانیم ترکیب می‌کنیم، طعم آن را چک می‌کنیم و برایتان ارسال می‌کنیم. احتمالاً تا 3 روز از فردای سفارش طول بکشد تا سفارش به دست شما برسد.

درنهایت که خرید سبزی ها تمام شد…

سعی می‌کنیم به نحوی با شما ارتباط برقرار کنیم و نظرتان را در مورد سبزی خشک هایمان جویا شویم، حتماً پیشنهادی، انتقادی یا نکته‌ای در نظر دارید که می‌تواند راهگشای پیشرفت بیشتر باشد. خیلی ممنون مشتریان عزیزمان هستیم و امیدواریم از خرید خود راضی باشند.

خرید سبزی خشک عمده با بالاترین کیفیت را از کجا انجام دهیم؟
یک مقاله مرتبط و مفید
خرید عمده عناب و جزئی

ما در خراسان جنوبی، در مجموعه جواهر، مدعی تولید سبزی خشک با بالاترین کیفیت در ایران هستیم، کافی است تماس بگیرید تا نمونه هایمان را برایتان ارسال کنیم.

خصوصیات یک سبزی خشک مرغوب چیست؟

سبزی خشک ها باید قبل از خشک شدن، کاملا شسته و ضدعفونی شوند و قسمت های اضافی و ناخالصی های آنها رفع شود، بدون خاک و ساقه های زرد رنگ باشد.

چطور برای خرید سبزی خشک عمده اعتماد کنیم؟

قبل از خرید سبزی خشک ها می توانید اقدام به دریافت نمونه کنید و از کیفیت کار مطمئن شوید، همچنین جواز کسب و نماد اعتماد ما در سایت موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.