خرید دمنوش گیاهی و ارگانیک، خرید دمنوش میوه ای | کا اچ پرو

خرید دمنوش گیاهی و ارگانیک، خرید دمنوش میوه ای

خرید دمنوش گیاهی و میوه ای، این تخصص ماست

ما برای خلق تجربه ای متفاوت از لذت و سلامتی، دمنوش های خاصی تولید کرده ایم.

دمنوش چیست؟ (دمنوش گیاهی و میوه ای)

دمنوش، دم‌کرده‌ی بخشی از گیاه اعم از میوه، ساقه، برگ یا ریشه به‌صورت تنها یا ترکیبی است که در مدت‌زمان معینی در آب با درجه حرارت مناسب قرارگرفته و عصاره آن به‌صورت محلول برای مصرف آماده می‌شود. فرآیند تهیه دمنوش بسیار ساده بوده و لذت نوشیدن آنچه شما را به‌سلامتی امیدوار می‌کند، مضاعف است.

چرا خرید دمنوش گیاهی و میوه ای؟

 • اگر مصرف قند به همراه چای، دائماً شمارا در معرض خطر دیابت قرار می‌دهد.
 • اگر جذب آهن در بدن شما، به‌واسطه مصرف چای مختل شده و دچار کم‌خونی شده‌اید.
 • اگر معده‌تان با چای میانه خوبی ندارد و رفلاکس معده‌تان تشدید می‌شود.
 • اگر مبتلابه اعتیاد چای شده‌اید و بدون آن سردرد می‌شوید.
 • و درنهایت اگر طعم تکراری و هرروزه‌ی چای سیاه شما را اذیت می‌کند.

ما توصیه می‌کنیم “چای بنوشید، اما متعادل تر.” راهکار ما استفاده از دمنوش های طبیعی در کنار چای است. واقعاً دمنوش های جواهر که از میوه و گیاهان مفید تهیه شده اند، برای رفع خستگی تان مناسب ترند.

دمنوش های طبیعی هیچ افزودنی اضافی‌ای ندارند، چطور؟چرا باید دمنوش طبیعی بخرید؟

ما برای خوش‌رنگ کردن برخی از دمنوش ها از زعفران یا قطعات لبوی قرمز استفاده می‌کنیم.

برای خوش عطر کردن دمنوش های جواهر از گل محمدی یا قطعات پرتقال خشک‌شده استفاده می‌کنیم.

برای شیرین کردن آن‌ها ممکن است از تکه‌های خشک‌شده سیب، خربزه یا عناب استفاده کنیم.

برای ترش‌مزه کردن، ممکن است قدری زرشک به کار ببریم.

دیدید؟ همه‌چیز کاملاً طبیعی است. چون محصولاتی که استفاده می‌کنیم را

 • خودمان می‌خریم.
 • خودمان کاملاً تمیز و آماده می‌کنیم.
 • در دستگاه خشک‌کن قرار می‌دهیم.
 • در بهترین پاکت‌ها، بسته‌بندی می‌کنیم.

مانند چای فرآیند تخمیر در محل‌های بهداشتی یا غیربهداشتی نداریم. هیچ‌چیز وارداتی نیست، تکنولوژی عجیب‌وغریبی به کار نبرده‌ایم. محصولاتمان کاملاً سالم است، مانند قهوه نیاز به روست کردن، آسیاب کردن، دستگاه‌های دم آوری یا سرو و … ندارد.

ترکیبات دمنوش های گیاهی و میوه ای

دمنوش گیاهی و میوه ای شامل:

 • زرشک
 • عناب
 • سیب خشک
 • زنجبیل
 • گل محمدی
 • دارچین
 • میوه به خشک شده
 • نعناع
 • لیمو

است که همگی در کارگاه ما، تهیه، خشک و بسته بندی شده اند.

دمنوش ها را از کجا برایتان تهیه و ارسال می‌کنیم؟

ما دوست داریم وقتی از دمنوش های ما استفاده می‌کنید، صفای منطقه کویری‌مان را حس کنید. دانه‌های زرشکی که دربسته بندی‌های دمنوش وجود دارد، مدت‌ها زیر آفتاب کویر مانده تا یاقوت شده است. بارها و بارها، کشاورزان زحمت‌کش خطه‌ی شرق، پای درختان زرشک را از علف‌های هرز خالی کرده‌اند، بیخود نیست که زرشک خون شما را به بهترین نحو ممکن تصفیه می‌کند و بار سنگین چربی کبد را از روی دوش این اندام حیاتی بدنتان برمی‌دارد.

زرشک و عناب، پایه و اساس دمنوش های ما هستند. هر دو از منطقه کویری هستند. سالم، طبیعی و ارگانیک

ذرات عناب، شادابی و طراوت را در رگ‌های شما جریان می‌دهند، درختان عناب منطقه خراسان، خیلی صبور و آرام اند، سایه خیلی خوبی دارند، کشاورزان خراسان جنوبی، وقتی از کار کردن در غروب‌های تابستانی خسته می‌شوند، برای استراحت به زیر سایه آن‌ها پناه می‌برند. عناب‌های کوچک را کوچک نبینید، آن‌ها فشارخونتان را متعادل و استرس تان را کم می‌کنند. شاید بهترین روش استفاده از عناب، همان دمنوش آن باشد. عصاره آن نه آن‌قدر شیرین است که دل را بزند، نه آن‌قدر بی‌مزه که خسته‌تان کند، یک شیرینی ملایم، مثل یک خواب پاییزی…

خرید دمنوش های گیاهی و میوه ای برای چه کسانی مناسب است؟

ما سن، قشر یا جنسیت خاصی را محدود نمی‌کنیم. دمنوش ها هیچ عارضه‌ای ندارند، برای همه سنین و همه افراد مناسب هستند، اما اگر برای منظور خاصی بخواهیم در نظر بگیریم، به گروه‌های زیر توصیه می‌کنیم بیشتر از دمنوش ها استفاده کنند:

 • افرادی که از استرس رنج می‌برند
 • دیابتی‌ها
 • افرادی که فشارخون دارند
 • افرادی که چربی خون‌دارند
 • افرادی که ناراحتی معده دارند

ما امیدواریم شما جزو هیچ‌کدام از گروه‌های بالا نباشید، مصرف دمنوش های طبیعی از موارد بالا جلوگیری خواهد کرد. سالم زندگی کنید، سالم فکر کنید، سالم بخورید، بیاشامید و لذت ببرید.

شاید بهتر باشد خانم‌های باردار وسواس بیشتری درباره مصرف دمنوش ها به خرج دهند و یا با پزشک مشورت کنند.

شما می‌توانید خودتان دمنوش ها را در خانه تهیه کنید، اما:

اگر فکر می‌کنید می‌توانید خودتان همه‌چیز را از بیرون بخرید و در خانه ترکیب و دمنوش تهیه کنید، فکر اشتباهی نکرده‌اید. کافی است به بازار مراجعه کنید و هر چه مایلید بخرید، ترکیب کنید و استفاده ببرید، اما تفاوت دمنوش های ما با آنچه شما از بازار تهیه می‌کنید در این است که:

 • ما، مواد اولیه را، خود تولید یا مستقیم از کشاورز می‌خریم و شما ممکن است با چند دست از یک بازاری خرید کنید.
 • دمنوش جواهر همیشه مواد اولیه تازه دارد، یعنی هرسال، تازه می‌خرد، خودش پاک، خشک و بسته‌بندی می‌کند، اما شما ممکن است موادی که از تولید آن زمان زیادی سپری‌شده بخرید.
 • جواهر در منطقه‌ای فعالیت می‌کند که هزینه‌های تمام‌شده اعم از منابع، نیروی انسانی و … به او کمک می‌کنند محصول باکیفیت‌تر و ارزان‌تری تولید کند، حال‌آنکه مجموع خرید شما ممکن است بهای تمام‌شده بیشتری داشته باشد.
 • جواهرسعی در کارآفرینی و اشتغال دارد. شما با خرید محصولات جواهر به توسعه کارآفرینی و اشتغال کمک می‌کنید.
 • جواهر تنوع بیشتری می‌تواند در اختیارتان قرار دهد و از این بابت خیلی به‌صرفه‌تر عمل می‌کند.

در مورد مشتریان دمنوش های مان برایتان بگوییم.

دمنوش هایی که در سایت جواهر، اکنون عرضه می‌شوند، مشتریان پروپاقرصی در شمال تهران دارند، ما در این مورد اصلاً بزرگنمایی نمی‌کنیم، اگر به بهترین عطاری‌های سعادت‌آباد و نیاوران سری بزنید، حتماً با دمنوش های ما روبرو می‌شوید، فقط نکته‌ای که وجود دارد، عطاری‌ها دوست ندارند بگویند این دمنوش را خودشان تهیه نکرده‌اند، آن‌ها با این دمنوش ها که به سفارش خودشان بدون برچسب ما تهیه می‌شود، دل مشتریان سرسخت خود را به دست می‌آورند. پس توصیه می‌کنیم حتماً یک‌بار از دمنوش هایی که برایتان تدارک دیده‌ایم استفاده ببرید، بدین ترتیب متوجه صداقت گفتارمان می‌شوید.

جالب است بدانید مشتری‌های خوش‌ذوقی از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس هم داریم که به دمنوش های ما ابراز علاقه کرده‌اند.

نحوه مصرف دمنوش ها را بخوانید:

پیشنهاد می‌کنیم از عصرها شروع کنید، چون شاید به چای یا قهوه، البته منظور کافئین آن‌هاست، عادت کرده‌اید و کاملاً منطقی است که به‌راحتی نمی‌توان آن‌ها را کنار گذاشت. عصرها مقداری آب، بسته به تعداد افرادی که قرار است در سلامتی با شما شریک شوند، گرم‌کنید، وقتی آب شروع به جوشیدن کرد، اجازه دهید یک مقدار درجه حرارت آن پایین بیاید و سپس مقدار مناسبی از مواد دمنوش را در توری قوری یا توری دمنوش قرار دهید. ما توری‌های یک‌نفره جالبی هم داریم که تقریباً نصف قیمت سایر فروشگاه‌ها عرضه می‌کنیم.

تقریباً 10 دقیقه‌ای طول می‌کشد که دمنوش ها آماده شوند، اگر بتوانید با حرکت دادن توری باعث ایجاد جریان آب شوید، مواد مغذی دمنوش ها بهتر در آب حل می‌شوند و طعم بهتری برایتان ایجاد می‌کنند. هرچقدر دمنوش های جواهر بیشتر باقی بمانند، طعم و رنگ متفاوت‌تری بسته به ترکیبات آن‌ها به وجود می‌آید و این به دلیل تنوع ترکیب و زمان واکنش با آب گرم است. مثلاً ممکن است در ابتدا طعم زرشک غالب باشد، اما باگذشت دقایقی شیرینی قطعات سیب هم احساس شود و کم‌کم عطر پرتقال را بتوانید در آن حس کنید. بنابراین نگران سرد شدن دمنوش ها نباشید، در هر ساعت ممکن است عطروطعم جدیدی جایگزین قبلی‌ها شوند.

این‌قدر “ما ” گفتیم، درباره ما بیشتر بدانید

ما یک گروه حرفه‌ای و آموزش‌دیده هستیم که می‌خواهیم طعم و لذت تجارب خود را با شما شریک شویم، سپس دوست داریم به‌واسطه خدماتی که برای شما انجام می‌دهیم برای خود و همکارانمان درآمدزایی کنیم، امیدواریم مشتری راضی، خشنود و علاقه‌مند محصولاتمان باشید. از اینکه توانسته‌ایم شمارا تا اینجای متن پای گوشی یا رایانه‌تان نگهداریم، به خود افتخار می‌کنیم. مجموعه جواهربرای کارآفرینی، ایجاد ارزش‌افزوده و رضایت مشتریان در ایران و خارج از آن تأسیس‌شده است.

درباره جواهر، اینجا می توانید بخوانید:درباره ما

می‌خواهید دمنوش بخرید؟ مطمئن باشید به این کارتان افتخار می‌کنید.

خرید دمنوش گیاهی

برای خرید دمنوش گیاهی، فهرستی از آن‌ها را در ادامه آورده‌ایم، هرکدام را که مایل هستید می‌توانید انتخاب کنید. بعضی از دمنوش ها را به‌واسطه مهم‌ترین کارایی‌شان، مشخص کرده‌ایم و به دلیل تعداد زیاد ترکیبات، نمی‌توانیم به‌طور کامل خواص آن‌ها را برایتان بیان کنیم، بااین‌حال در همین سایت، برای هرکدام از ترکیبات، کلیه مشخصات و خواص آن‌ها ذکرشده است. خیلی راحت دمنوش موردنظر را انتخاب کنید، در مرحله بعد آدرس پستی‌تان را بنویسید و به درگاه بانکی متصل شوید.

بعد از خرید دمنوش گیاهی چه اتفاقی می‌افتد؟

بعدازاینکه شما سفارش دادید، ما متوجه می‌شویم یک خانم یا آقای خوشوقتی علاقه پیداکرده محصولات جواهررا آزمایش کند، خیلی خوشحال می‌شویم. سریعاً دست‌به‌کار می‌شویم و ترکیبات دمنوش موردنظر را بررسی می‌کنیم. بعد به‌احتمال‌زیاد برخی از آن‌ها را همان روز باید به‌صورت تازه خشک‌کنیم، بعضی از ترکیبات مثل زرشک را از قبل در سردخانه داریم و نیازی به خشک‌کردن مجدد نیست، اما ممکن است در هر دمنوشی، گا‌هاً نیاز به تازه خشک‌کردن باشد. سپس آن‌ها را به نسبتی که خودمان می‌دانیم ترکیب می‌کنیم، طعم آن را چک می‌کنیم و برایتان ارسال می‌کنیم. احتمالاً تا 3 روز از فردای سفارش طول بکشد تا سفارش به دست شما برسد.

درنهایت که خرید دمنوش ها تمام شد…

سعی می‌کنیم به نحوی با شما ارتباط برقرار کنیم و نظرتان را در مورد دمنوش هایمان جویا شویم، حتماً پیشنهادی، انتقادی یا نکته‌ای در نظر دارید که می‌تواند راهگشای پیشرفت بیشتر باشد. خیلی ممنون مشتریان عزیزمان هستیم و امیدواریم از خرید خود راضی باشند.