توری چای، توپ توری یا توری دمنوش چیست؟

توپ توری، یا توری دمنوش وسیله ایه که به شما اجازه می ده، به‌دلخواه خودتون از دمنوش ها یا چای‌های متفاوت برای ترکیب اونا توی یک لیوان استفاده کنین. درست مثل‌اینکه از چای‌های کیسه‌ای استفاده کردین، با این تفاوت که شما خودتون نسبت به ترکیب چای یا دمنوش اقدام کردین.

آب از بین توری فلزی عبور می کنه و از بین چای خشک یا سایر برگ‌هایی که توی توری قرار دادین، عصاره دمنوش شما رو آماده می کنه.

حداکثر مدت‌زمانی که طول میکشه، توپ توری دمنوش شما رو آماده کنه، نزدیک به 7 دقیقه هست.

توپ توری

روش استفاده از توری چای:

واقعیت اینه، نوشیدن یه فنجون چای یا دمنوش گرم، آرام‌بخش و انرژی‌دهنده ست. برای اینکه بهترین تجربه رو بابت استفاده از توری چای داشته باشین، باید یاد بگیرین چطور باهاش یه چای یا دمنوش لذت‌بخش آماده کنین. خوب در ادامه من براتون می گم چطور این کارو انجام بدین.

اول اینکه باید بدونین برای چای یا دمنوش خودتون حداکثر از چه درجه حرارتی استفاده کنین، می‌دونید که بعضی از دمنوش ها با بقیه متفاوتن و نمیشه همه شونو مثلاً با دمای آب جوش تهیه کرد.

مورد دومی که باید براتون بگم اینه قبل از اینکه آب جوش رو برای تهیه دمنوش یا چای مورداستفاده قرار بدین، لیوان یا قوریتونو گرم کنین، اگر این کارو انجام ندین، ممکنه بطور کامل طعم چای یا دمنوش رو نتونین از مواد اولیه استخراج کنین، پس در ابتدا لیوان یا قوریتونو با آب جوش داغ کنین و بعد که داغ شد، آب اونو خارج و مجدداً با آب گرم پر کنین.

بعدازاین، می تونین برگ‌های چای یا دمنوش رو توی توپ دمنوش بریزین و اونوقت اونو توی لیوان بزارین و البته درشو ببندین. بعد از 3 تا 7 دقیقه که توی این مدت چند بار توپ چای رو جابجا کردین، می تونین در لیوان یا قوری رو بردارین و توپ چای رو دربیارین.

الان چای یا دمنوش شما آماده هست و می تونین از نوشیدنش لذت ببرین. یادتون باشه، مواد داخل توپ توری رو خالی کنین و اونو شسته و جایی قرار بدین که خشک بشه.

توپ چای

جنس توری چای یا توپ توری از چیست؟

توپ‌های توری مناسب از جنس استیل درست شدن و این کمک می کنه که به‌مرورزمان زنگ نزنن. امیدوارم از این آموزش استفاده کافی رو برده باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.